Biz Kimiz?

Gencer Branda 1998 yılında Malatyada kurulumuş olup, sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

2009 yılında İstanbul Unkapanında faliyetlerine devam eden Gencer Branda, kendi üretimi olan Genweld Branda Kaynak Makıası ile brandalarını kendi bünyesinde üretmeye devam etmektedir.
Her gecen gün kendini yenileyen firmamız deneyimli kadrosu uzman ekibiyle hızla değişen teknolojiye ayak uydurmak için kendisiyle yarışmayı ilke edinmiştir.
Müşteri memnuniyetini her zaman hedef edinen firmamız tüm Mamullerinde garanti güvencesi vererek bundan sonra ki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrar yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye sektöründe devam edecektir, ve değişen teknolojiye ayak uydurmak için kendisiyle yarışmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz
• Gencer Branda; öncü, lider, çalışanları, tüketicileri, tedarikçileri ve müşterileri tarafından tercih edilen bir kuruluş olacaktır.
• Bunu, yenilikçilik, insan ve kalite odaklılık prensipleri ile katılımcı yönetim ve rekabetçilik anlayışı, modern üretim teknolojileri ve bilgi sistemlerinin kullanımı, etkin ve verimli kaynak yönetimi ile sağlayacaktır.
Misyonumuz
• Gencer Branda; toplam kalite felsefesiyle yaşayan, adaleti ilke edinmiş, kalıcı, saygın, sorumluluk sahibi bir firmadır.
• Müşteri memnuniyeti ilkesi ile ileri teknoloji kullanarak tüketicilere kaliteli ve sağlıklı ürünler sunar.
• Ürettiği katma değer ile yaşadığı topluma ve ekonomiye katkıda bulunur.
• Bütün bunları yaşam standartlarını sürekli geliştirdiği, özverili ve bağlılık duygusu taşıyan çalışanlarının mutluluğuna, iletişimine ve takım ruhuna önem vererek sağlar.

 

Neden Biz?

Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden Gencer Branda yurt dışından  ithal ettiği branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.  

Gencer Branda olarak alanında en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz.

Branda ürünlerimiz arasında yat brandası(tekne brandası), çeşitli araç ve kamyon brandaları, tır ve kargo brandaları imalatı ve çeşitli şekillerde araçlara uyarlanması konusunda hizmet vermekteyiz.